Окружний адміністративний суд на вимогу компанії "Укрнафта" Ігоря Коломойського анулював ліцензію на видобуток нафти і газу на Свистунківсько-Червонолуцьке родовищі у чинного власника компанії Smart Holding.

Про це йдеться в повідомленні компанії «Укрнафта».

"Визнано недійсним спеціальний дозвіл, виданий ТОВ "Аркона Газ-Енергія» на геологічне вивчення нафтогазонасосних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобутком нафти, газу (промислова розробка) Свистунківсько-Червонолуцького родовища", – повідомила компанія.

"Укрнафта" Коломойського володіла цим родовищем до 2014 року, але пізніше позбулася права на видобуток через закінчення рядок ліцензії. З 2019 року компанія олігарха через прокуратуру і суд вимагає передати їй в управління це родовище в Полтавській області.

Нагадаємо, в 2014 році Коломойський повернув контроль над Сахалінським родовищем в Харківській області компанії «Укрнафтобуріння», в 2018 році він встановив контроль над Полтавською газонафтовою компанією, що займається видобутком нафти і газу в Полтавській області.

Популярні новини зараз
Астрологиня Анна Карпєєва розповіла, чи буде удар від Володимира Зеленського по путіну в кінці травня: "Жорсткий струс всьому світу" Росіяни образилися на перемогу України на "Євробаченні", а Андрій Бєдняков опустив їх ще глибше: "П****и не брали участь" Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще