Сторони обговорили можливість поглиблення співпраці в рамках проєкту «Обличчям до життя», що відтворює холістичний підхід до діагностики та реабілітації учасників АТО/ООС та ветеранів.

Над реалізацією цього проєкту Міністерство внутрішніх справ працює з Міністерством у справах ветеранів, Міністерством оборони та Міністерством охорони здоров‘я. Ключова задача, яку проєкт намагається розв’язати — це повернення ветеранам максимального рівня здоров‘я, незалежності та якості життя, які можливі з медичного погляду.

Згаданий проєкт, зі слів заступниці міністра, може стати рішенням тих проблем, із якими стикається більшість учасників АТО/ООС і ветеранів.

«У такий спосіб ми можемо подякувати й віддати належне нашим ветеранам та їхнім сім’ям за неймовірну самопожертву та тверду прихильність нашій країні», — зазначила Мері Акопян.

Своєю чергою заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані відмітила необхідність посилення співробітництва з Міністерством внутрішніх справ України.

Популярні новини зараз
Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" 47-річний Святослав Вакарчук стане татом вдруге - мама малюка все та ж Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить"
Показати ще