Про це свідчать дані НЕК «Укренерго».

Так, станом на 13:00 27 січня, в системі працює 14 з 15 блоків АЕС. Водночас в роботі 41 блок ТЕС та ТЕЦ. Із них 29 енергоблоків ТЕС ДТЕК Енерго, 6 блоків ТЕЦ, 5,5 блоків ТЕС «Центренерго» та пів блока Слов’янської ТЕС «Донбасенерго».

26 січня, згідно даних «Укренерго», в енергосистемі працювало 46,5 блоків ТЕС та ТЕЦ. З них 8 блоків ТЕС «Центренерго», 31 блок ТЕС ДТЕК та 1 блок Слов’янської ТЕС.

Як свідчать дані системного оператора, ТЕС ДТЕК Енерго для несення додаткового навантаження задіяли увесь доступний склад обладнання, зокрема, Курахівської, Придніпровської, Запорізької та Добротвірської ТЕС. При цьому Курахівська ТЕС вперше за довгий час працювала сімома енергоблоками, загальною потужністю понад 1 ГВт.

Як повідомлялось, на думку директора енергетичних програм «Центру Разумкова» Володимира Омельченка, через аварійну зупинку блоків АЕС, вже котрий день поспіль додаткове навантаження традиційно лягло на маневрові потужності – приватні ТЕС.

Популярні новини зараз
"Далі Бєлгорода і Ростова не підуть": пропагандисти рф вже міркують про просування ЗСУ ЗСУ отримали танки від польських друзів, і вже готуються до контрнаступу: перемога над росіянами вже близько Справжнє літо почнеться в Україні уже завтра, але не всюди: синоптик Наталія Діденко розповіла, якою буде погода 20 травня Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."
Показати ще