Як повідомляє Центр інформації УПЦ голова Синодального відділу Української Православної Церкви із соціально-гуманітарних питань протоієрей Сергій Екшиян розповів про те, що допомогу можна передати до Соціального відділу УПЦ у Києво-Печерській лаврі.

«Коли ми проводимо акції, оголошуємо про збір коштів. Наприклад, одна з останніх акцій: передавали до дитячих будинків творчі набори, конструктори, 3D-ручки, випалювальні апарати - все те, що, напевно, кожна дитина хотіла б мати. Передавали загальний набір для шкіл-інтернатів, щоб дитина могла у вільний від навчання час займатися творчістю», - поділився священник.

Отець Сергій розповів, як приєднатися до благодійних проектів, які реалізує Церква.

Перед початком благодійної акції ми робимо оголошення з проханням, що необхідно придбати.

Передати допомогу можна до соціального відділу Української Православної Церкви, який знаходиться у Києво-Печерській лаврі, корпус 70а, 12 кабінет.

Популярні новини зараз
Оля Полякова зізналася, що з дитинства любила чоловіків старшого віку: "Вадим називав мене своєю молодшенькою" Дружина Віталія Кличка Наталія засвітилася в компанії молоденького музиканта: готується до чогось особливого Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Кирило Буданов пояснив, чим закінчиться війна в Україні
Показати ще