Про це йдеться в статті видання TIME.

"Стратегія, яку уряд називає "деолігархізацією", націлена на багатьох внутрішніх супротивників Зеленського і, зокрема, на їх телеканали", - йдеться в статті.

Відзначається, що західні країни, зокрема в США, уникають критики подібних репресій, не бажаючи «мікроуправляти» тим, що робить Україна. Лише одного разу США, за твердженням авторів статті, публічно "підберуть" українську владу після санкцій щодо Віктора Медведчука.

"Коли уряд Зеленського вирішив переслідувати Медведчука, США вітали це як частину боротьби України за «протидію згубному впливу Росії», сказав високопоставлений чиновник. Методи, використовувані в цій боротьбі, були новими і суперечливими. Замість того, щоб діяти через систему правосуддя, Зеленський ввів санкції проти українських магнатів і політиків, Указом заморозивши їх активи», - йдеться в статті.

Нагадаємо, закон про деолігархізацію був затверджений Верховною Радою у вересні 2021 року, а підписаний і набув чинності в листопаді.

Популярні новини зараз
У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам Мінімальні пенсії з 1 липня: чи збільшать виплати пенсіонерам "Критична" сума – 5000 гривень: банки встановлюють тотальний контроль за клієнтами
Показати ще

Закон побічно забороняє особам з певним рівнем доходів володіти засобами масової інформації. В іншому випадку, такі особи будуть включені до реєстру олігархів і їх права будуть ущемлені.

Правомочність цього законна розглядає Венеціанська комісія. Західні дипломати попередили, що закон призведе до утиску свободи слова в Україні.