Про це, посилаючись на анонімне джерело, повідомив журналіст, блогер Євген Хурсін.

«Скичко чудово проявив себе у Черкасах і добре виглядає в очах президента. Зеленський поміж інших розглядає його на посаду прем'єра або навіть голови ОП», — цитує блогер своє джерело.

Хурсін також повідомив, що проти Скичка розгорнулася негативна інформаційна кампанія, мета якої дискредитувати голову Черкаської ОДА якраз у контексті потенційних призначень.

За словами блогера, його джерело повідомляє, що відбувся злив інформації про призначення, і Скічка почали «мочити» у ЗМІ, а у «чорну» кампанію залучено могутні сили, які не хочуть позбутися своїх посад.

пост Євгена Хурсіна у мережі Фейсбук
пост Євгена Хурсіна у мережі Фейсбук

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд
Показати ще

«У Скичка, збирають інформацію щодо «мочилова» відслідковують за IP-адресами і обіцяють розповісти всю правду в ЗМІ», — зазначив експерт.