Про це повідомляє видання "Ліга" з посиланням на фрагменти інтерв'ю.

«Ми відріжемо всякі поставки не тільки ПММ (паливно-мастильних матеріалів, – ред.) разом з Росією. І електрику...» - заявив Лукашенко.

Україна почала імпортувати електроенергію з Білорусі в листопаді 2021 року. Ряд ЗМІ оприлюднили копію контракту на поставку білоруської електроенергії в Україну, згідно з яким поставки здійснюються через арабську компанію Vector Innovation Energy. Цю компанію ЗМІ називають близькою до лідера фракція "Слуги народу" Давида Арахамії.

У лютому 2022 року в українській енергосистемі утворився надлишок електроенергії, проте імпорт з Білорусі триває в максимально допустимому обсязі.

Через це ряд ТЕС і ТЕЦ змушене були виведені в резерв. Компаній "Донбасенерго" оголосила про можливу зупинку в березні – квітні через різкий обвал цін, спровокований імпортом з Білорусі.

Популярні новини зараз
Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще