До переліку підозрюваних не потрапили тільки АЗС олігарха Ігоря Коломойського, що працюють під брендами «Укрнафта», ANP і Авіас.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це йдеться в ухвалі Шевченківського районного суду Києва, оприлюдненій в Єдиному держреєстрі судових рішень 22 січня 2022 року.
«У ході досудового розслідування у кримінальному злочині встановлено, що невстановлені особи з метою подальшого збуту організували виробництво з незаконного виготовлення палива, яке в подальшому реалізують юридичним і фізичним особам різних регіонів України, а саме «Глуско Рітейл» (Glusco), «Автобансервис» (KLO), «Альянс Холдинг» (Shell), «Амік Україна» (AMIC), «ОККО-Бізнес Контракт» (ОККО), «Сокар Енерджі Україна» (SOCAR), «ВОГ Рітейл» (WOG), використовують у своїй діяльності мережі АЗС і нафтобази, через які реалізується незбагненна кількість моторного бензину», - йдеться у тексті судового рішення.
У переліку операторів АЗС немає жодної компанії, афілійованої зі структурами олігарха Ігоря Коломойського, якому належить 20% (1650 АЗС) автозаправних станцій в країні. У судовому документі згадується тільки припинила ще в 2013 році роботу юрособа ПрАТ «Авіас-Плюс», яка більш ніж 10 років не має відношення до нафтового бізнесу олігарха.
Також компанію "ОККО-Рітейл" (мережа АЗС ОККО) Беб звинуватило в ухиленні від сплати податків на суму 379,6 млн грн податкових. У судовому документі йдеться, що працівники ОККО вже були допитані в рамках кримінальної справи.
Цим судовим рішенням продовжено термін досудового розслідування за звинуваченням найбільших мереж АЗС на 12 місяців до січня 2023 року.
Нагадаємо, в січні-лютому Беб разом з СБУ організували обшуки майже всіх металургійних підприємств країни, крім гірничо-збагачувальних комбінатів і заводів Ігоря Коломойського. Перед цим, при прийнятті закону №5600, яким підвищили податки для українців і бізнесу, депутати скасували підвищення ренти на марганцеву руду, яку в країні монопольно видобувають підприємства Коломойського.