Як повідомляє Центр інформації УПЦ із посиланням на прес-службу Соціального відділу, «Автобус милосердя» щодня чекають у різних куточках столиці люди, які опинилися у складних життєвих обставинах, і змушені жити на вулиці.

«Наш «Автобус милосердя» щодня їздить по точках безкоштовної роздачі їжі біля київських храмів, там збирається багато людей, тому можна одразу допомогти великій кількості хворих. Якщо до намету обігріву на вокзалі до нас приходять безхатченки, то на безкоштовних обідах бувають переважно пенсіонери та інваліди, яким не вистачає коштів на життя. Ми намагаємось їх оглянути, дати їм необхідні ліки, робимо перев'язки», - поділилася куратор проекту «Місія милосердя» сестра Свято-Єлисаветинського Єрусалимського подвір'я Олександрівської лікарні Катерина Шарай.

Робочий день сестер починається о 10. 00 і закінчується пізно ввечері. Дві зміни по чотири особи допомагають бездомним у наметі обігріву на центральному залізничному вокзалі, ще три сестри входять до мобільної бригади.

Бригади сестер милосердя складаються з кваліфікованих медпрацівників, допомагають їм волонтери, які закінчили спеціальні курси.

«Вони на нас чекають як своїх ангелів. Наші сестри йдуть до цих людей за заповіддю Христа, це їхній духовний вибір - послужити ближньому», - розповіла Катерина Шарай.

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови
Показати ще

«Автобус милосердя» існує за рахунок пожертвувань, і зараз потребує підтримки. Найближчим часом потрібно терміново закупити медикаменти, інструменти та перев'язувальні матеріали на суму понад 25 тис. гривень.