Делегація європейських партнерів на чолі з Федеральним міністром закордонних справ Австрії Александером Шалленбергом завітала до Окремої комендатури охорони та забезпечення Держприкордонслужби у Києві.

Під час візиту австрійські партнери передали прикордонному відомству України допомогу від Міністерства внутрішніх справ Республіки Австрія.

Заступниця міністра внутрішніх справ України Мері Акопян запевнила учасників зустрічі у тому, що будь-яка підтримка важлива, як щирий прояв дружби та партнерства. «Ми дуже вдячні за підтримку Вашого Уряду у час такого великого тиску на Україну та гібридних загроз сьогодення», - сказала вона.

«Вдячний за багаторічну підтримку територіальної цілісності України, незалежності та підтримку наших євроатлантичних прагнень. Сильна потужна Україна – є запорукою безпеки на східних кордонах ЄС. І ваша підтримка – є вкрай важливою для нас», – зазначив Сергій Дейнеко.

допомога від Австрійського Уряду
допомога від Австрійського Уряду

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський взявся за Андрія та компанію з Івано-Франківська, який знущався з українок: "До 7 років в'язниці" "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт Донька "міністра війни" Шойгу показала, за що помирають мобіки: шикарні тусовки та відпочинок у Дубаї
Показати ще

Водночас Федеральний міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг подякував за зроблену роботу та зауважив: «Безпека в Україні – це також безпека на наших кордонах».

Охоронцям кордону України загалом передали допомоги на майже 80 тисяч євро, серед якої спальні мішки, резервуари для води, дизельні генератори, матраци.

Зазначимо, що співробітництво між Держприкордонслужбою України та Федеральним Міністерством внутрішніх справ Австрійської Республіки триває вже багато років та й надалі буде продовжуватися.

Зокрема Держприкордонслужбою України розглядається готовність до активізації співпраці з Австрійською Республікою та можливість двостороннього співробітництва за напрямами протидії транскордонній злочинності та тероризму, аналізу ризиків, обміну інформаційно-аналітичними матеріалами та статистичними даними, проведення спільних досліджень.

Також сторони бачать перспективу у співпраці щодо використання сучасних технологій, таких як система автоматизованого паспортного контролю E-Gates, система попередньої реєстрації пасажирів APIS та інших.