Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на YouTube-канал «Православная Церковь», про це розповів викладач Київської духовної академії та семінарії ієромонах Афанасій (Стрельцов).

Ієромонах Афанасій нагадав, що православні особливо виділяють 90-й псалом «Живий у помочі Всевишнього», у якому є особливі слова - «і під крилами Його будеш у безпеці» (Пс. 90:4).

«Тоді, коли я не чекаю допомоги вже ні від кого - ні від ближніх, ні від людей, ні від тих, хто мене оточує зараз - я сподіваюся лише на Божу допомогу. Сподіваюся, що Бог збереже і зміцнить мене. Покриє тоді, коли мені тяжко. Захистить мене під час мого тяжкого випробування і допоможе впоратися з ним», - поділився священник.

Отець Афанасій звернув увагу, що богослужіння та молитви, які існують у Церкві, спрямовані на те, щоб «зміцнити людину у вірі, зберегти у молитві, утвердити у любові до Бога, щоб правильно вірити Богу та правильно слідувати до Царства Небесного».

Популярні новини зараз
"На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

«Усі молитви, які є у нашій святій Православній Церкві, спрямовані на те, щоб врятувати і зміцнити душу кожної людини», - пояснив ієромонах Афанасій.