Про це заявив депутат від партії "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко на своїй сторінці в Facebook.

"Такому проекту закону (про кратне підвищення податку на видобуток газу в Україні - прим.) у Кремлі і Газпромі аплодують стоячи! Підняти в 4 рази податок на видобуток українського газу – це вигнати всі іноземні компанії з України і зупинити будь - яке буріння і пошук газу на нашій території», - написав він.

Гончаренко зазначає, що зниження власного видобутку газу неминуче призведе до повернення в газову залежність від Росії.

«А там не за горами ті ж візити до Москви з простягнутою рукою. А всі ми знаємо, чим закінчуються газові домовленості з Росією – Харківськими угодами, базами в Криму і анексією», - підкреслив депутат.

Нагадаємо, 9 лютого в Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується збільшити ренту на видобуток газу до рекордних за всю історію країни 69%.

Популярні новини зараз
Десть років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Заступник міністра оборони України ховає кілограми грошей під ліжком: промовисте відео 456 гривень щомісяця: хто з українців може оформити "бонус" до пенсії, лише одна умова Субсидії, зарплати та пенсії: які зміни принесе українцям лютий
Показати ще