Про це заявив колишній голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Що робить цей Гетманцев? Який чотири рази був помічником народного депутата Сівковича, проти якого не Україна, а США ввели санкції за те, що він веде економічну війну проти України. Він вносить цей законопроект. Так скажіть, всі іноземні інвестори, які сьогодні вкладали гроші у видобуток газу власного українського, всі разом із Зеленським та інвестнянями підуть з України», - сказав він.

Москаль підкреслив, що через високу ренту на видобуток газу його перестануть видобувати, так як добувачі не зможуть виплачувати податки і зарплати.

"Сьогодні ми абсолютно не будемо мати і цього. Так не потрібні ці переговори в Берліні. Ми йдемо здаємося Путіну повністю, руками Гетманцева, Сівковича і всієї агентури, яка тут робить всі ці закони в Україні», - підсумував Москаль.

Популярні новини зараз
Ціни на газ від постачальників на лютий: який тариф пропонують українцям Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще

Нагадаємо, 9 лютого депутат "Слуги народу" Данило Гетманцев зареєстрував законопроект, яким пропонується збільшити ренту на видобуток газу до рекордного за всю історію країни рівня 69%.

Газовидобувні компанії заявили, що зростання податків в 4 рази призведе до зупинки видобутку і повної залежності України від Росії.