Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це YouTube-каналу «Православная Церковь» розповів заступник голови Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України архімандрит Лука (Вінарчук).

Священик зазначив, що у Євангелії від Матфія Господь говорить про те, що «Також почуєте про війни й воєнні чутки. Дивіться, не жахайтесь, бо належить усьому тому бути, але це ще не кінець» (Мф 24:6).

«Сьогодні, коли бачимо величезну кількість інформації про майбутню повномасштабну війну, не впадатимемо в паніку, не будемо жахатися, сумувати і зневірятися. Адже від нас мало що залежить у цій ситуації. Можемо тільки зберігати мир у собі, не піддаватися паніці, щоб мир зберігався в сім'ях і серед рідних та близьких», - сказав отець Лука.

Він наголосив, що потрібно молитися Подателю миру та всіляких благ - Господу нашому Іiсусу Христу. І навів слова великого святого Миколая Сербського, який сказав: «Без Бога і лікар не зцілить, і воїн не захистить».

Популярні новини зараз
Не капуста, а "золото": супермаркети різко підняли ціни на овоч, заплатити доведеться на 40% більше Покаявся і пішов додому: суд виправдав нардепа Володимира Гевко за недекларування мільйонного майна Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще

«Тому просимо Господа, щоб Він дарував мир і зберіг від усякого зла», - підсумував архімандрит Лука (Вінарчук).