Група "Метінвест" Ріната Ахметова і Вадима Новинського інвестує 1 млрд доларів у будівництво нового виробництва на металургійних підприємствах міста Маріуполь.

Про це повідомив мажоритарний акціонер компанії Рінат Ахметов під час візиту до прифронтового міста.

«Ми продовжуємо будувати, продовжуємо інвестувати. Цього року компанія "Метінвест» інвестуватиме $1 млрд у нове виробництво", – сказав він.

«Ми побудуємо новий університет, зробимо все, що від нас залежить, щоб у Маріуполі була гідна робота, гідна зарплата, а найголовніше – щасливе життя для людей», – додав Рінат Ахметов.

Генеральний директор "Метінвесту" Юрій Риженков повідомив, що прийнято рішення в цьому році раніше, ніж зазвичай, підвищить зарплату по холдингу – з 1 березня, в середньому на 10%.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Основними акціонерами "Метінвесту «є група SCM (71,24%) Ріната Ахметова і» Смарт-холдинг" (23,76%) Вадима Новинського.