Заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка Петро Оленич абсолютно не засмучується тому, що правоохоронні органи цікавляться його колегами по КМДА. Більше того - це він дав наводку прокуратурі на корупційні схеми першого заступника мера Миколи Поворозника, після чого тому вручили підозру. Про це повідомляє політичний експерт Тетяна Лупова.

"Мотиви "земельного короля" столиці Оленича, такого ж корупціонера як і Поворозник, ясні і прості – він сам мітить в крісло першого заступника Віталія Володимировича", – вважає експерт.

За її інформацією, щоб досягти своєї мети, Петро Оленич зливає всю внутрішню інформацію КМДА правоохоронцям і навіть обзаводиться друзями в офісі президента.

"Типові павуки в банці. Будемо сподіватися, що коли-небудь вони "відірвуть голови" один одному, і Київ перестане тонути в тому корупційному свавіллі, який влаштувала команда Кличка. А поки що Оленичу не варто поширюватися про свої плани - такі речі краще тримати при собі", - підсумувала Тетяна Лупова.

Нагадуємо, заступника голови КМДА з питань цифрового розвитку Миколу Поворозника звинувачують у тому, що він незаконно позбавив земельної ділянки апарат РНБО на Сирці.

Популярні новини зараз
Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще