Про це заявив народний депутат, член комітету ВР з питань транспорту та інфраструктури, член ТСК Костянтин Бондарєв.

«Сергій Лєщенко – це символ «Укрзалізниці». Некомпетентність та корупція. І це сказано в висновках, які підготовлені в звіті тимчасової слідчої комісії. Некомпетентність, тому що 90% за останні п’ять років тимчасово призначених осіб в керівництві УЗ. Здавалось би, на вимогу ТСК дійсно уряд звільнив Наглядову раду. Але що ми побачили? Знову призначення тих самих осіб знову-таки наглядати за корупцією та некомпетентністю в УЗ», - сказав Бондарєв.

За його словами, парламентська тимчасова слідча комісія підготувала дієві рекомендації щодо подолання корупції в Укрзалізниці та підвищення ефективності роботи підприємства, проте ані уряд, ані керівництво УЗ їх не враховує.

«Я хотів би, щоби цей звіт урядовці прочитали і зробили висновки. Звіт дієвий, там викладені всі факти – що треба зробити, щоби побороти корупцію і навести лад в УЗ», - підсумував Бондарєв.

Раніше член Костянтин Бондарєв повідомив: згідно з висновками ТСК, через тотальну корупцію та неефективний менеджмент «Укрзалізниця» щороку втрачає понад 10 млрд грн.

Популярні новини зараз
600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Водночас народний депутат України Михайло Цимбалюк наголосив: виявлені тимчасовою слідчою комісією ВР чисельні зловживання в Укрзалізниці вимагають термінової реакції правоохоронних органів.