Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на розслідування американської газети Pittsburgh Post-Gazette.

"Рік за роком перекази тривали, у той час як прокуратура стверджує, що Коломойський організував схему, яка мало не збанкрутувала найбільшу фінансову установу України і ввела економіку країни в рецесію", - йдеться у статті.

Згідно з матеріалами кримінального розслідування та протоколів судових засідань, з 2006 по 2015 роки Коломойський разом з партнерами здійснили 5222 транзакції в США на суму 4,46 млрд доларів. Ці гроші, за твердженням журналістів, були виведені з України та згодом використані для покупки нерухомості та інших активів у США.

Пов'язані безпосередньо з Коломойським компанії, за даними Pittsburgh Post-Gazette, за цей період отримали 1,26 млрд доларів.

"Хоча досі нікому не було пред'явлено кримінальне обвинувачення, прокуратура подала до суду позови про арешт майна, яке, за їхнім твердженням, куплено на гроші, вкрадені з українського банку, де Коломойський був великим акціонером", - йдеться у статті.

Популярні новини зараз
Оля Полякова зізналася, що з дитинства любила чоловіків старшого віку: "Вадим називав мене своєю молодшенькою" Олексій Арестович заспокоїв українців і зізнався, що рф більше нічого не окупує: "Ми скоро туди дійдемо, ми близько" Максим Галкін показав вічно молоду дружину Аллу Пугачову - з кожним роком все красивіша: "Очей не відірвати" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"
Показати ще

Нагадаємо, за твердженням американських ЗМІ, олігарх Ігор Коломойський усупереч заявам ФБР та Державного департаменту користується ексклюзивною прихильністю української влади.