Про це Знай.UA повідомила прес-служба Бюро економічної безпеки України.

“Жодного перешкоджання роботі підприємств та тиску на бізнес під час слідчих дій Бюро економічної безпеки України у Кривому Розі не відбувалося. Діяльність підприємств, де проводилися обшуки, не була заблокована, а операційна робота відбувалася у штатному режимі. Всі норми кримінально-процесуального законодавства детективами БЕБ були виконані", – заявив Вадим Мельник.

Також директор БЕБ розповів, що стало підставою для проведення слідчих дій.

"Підставою для проведення слідчих дій стали аналітичні висновки Державної податкової служби, які свідчать про можливі факти ухилення від оподаткування в особливо великих розмірах у 2018-2020 роках. До проведення обшуків були залучені спеціалісти НАН України, КНДІСЕ та геодезисти, проводяться експертизи. Також БЕБ спрямувало звернення до Державної екологічної інспекції щодо дотримання підприємствами законодавства у сфері охорони навколишнього середовища. Окремо наголошую, що шукати будь-який політичний підтекст у проведених обшуках є безпідставним. БЕБ є рівновіддаленим від всіх політичних та бізнес-гравців і абсолютно відкритий до комунікації з підприємницьким середовищем, пропозицій та ініціатив бізнесу", – передає слова директора БЕБ прес-служба органу.

Як писав раніше Знай.UA, Європейська бізнес асоціація (ЕВА) оприлюднила заяву на офіційному сайті, у якій закликає українську владу припинити «дивну тенденцію» тиску на бізнес, якщо хоче зберегти довіру та забезпечити зростання українській економіці.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще