Про це заявив експерт Українського інституту майбутнього Андріан Прокіп.

"Нещодавня ініціатива щодо підвищення ренти на видобуток газу не тільки загрожує падінням обсягів видобутку, а й демонструє непрогнозованість державного регулювання, що в черговий раз може вдарити по інвестиційній привабливості не лише газовидобутку чи газового сектору, а енергосектору та економіки загалом", - сказав він .

Прокіп зазначив, що водночас держава планує збільшувати видобуток власного газу та створювати прозорі умови для інвесторів.

"У цьому і полягає друга проблема газового ринку – - практика поспішних рішень органів влади, таких як зобов'язання продавати "соціальний газ"", - підсумував він.

Нагадаємо, 11 лютого Кабмін зареєстрував законопроект, що передбачає збільшення ренти на видобуток газу до рекордних за всю історію країни 74%.

Популярні новини зараз
Рано раділи: після незначного здешевлення ціни на яйця знову піднялися Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

В Асоціації газодобувників попередили про ризик зупинення видобутку газу через різке підвищення податків та загрозу повернення до газової залежності від Росії.