Про це заявив експерт Українського інституту майбутнього Андріан Прокіп.

"Нещодавня ініціатива щодо підвищення ренти на видобуток газу не тільки загрожує падінням обсягів видобутку, а й демонструє непрогнозованість державного регулювання, що в черговий раз може вдарити по інвестиційній привабливості не лише газовидобутку чи газового сектору, а енергосектору та економіки загалом", - сказав він .

Прокіп зазначив, що водночас держава планує збільшувати видобуток власного газу та створювати прозорі умови для інвесторів.

"У цьому і полягає друга проблема газового ринку – - практика поспішних рішень органів влади, таких як зобов'язання продавати "соціальний газ"", - підсумував він.

Нагадаємо, 11 лютого Кабмін зареєстрував законопроект, що передбачає збільшення ренти на видобуток газу до рекордних за всю історію країни 74%.

Популярні новини зараз
Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

В Асоціації газодобувників попередили про ризик зупинення видобутку газу через різке підвищення податків та загрозу повернення до газової залежності від Росії.