Про це в своєму Telegram-каналі повідомив керівник Центрального штабу Нацкорпусу Максим Жорін.

«Це - справжні представники білоруської нації, які розуміють, що чекає на всю їхню країну в майбутньому за участь у війні проти України. Все це матиме жахливі наслідки абсолютно для кожного мешканця країни-агресора», - зокрема написав він.

Нагадаємо, що про створення Інтернаціонального легіону територіальної оборони України йшлося у зверненні президента України Володимира Зеленського. Він наголосив, що усі іноземці, які бажають долучитися до опору російським окупантам та захисту світової безпеки, керівництво України пропонує приїхати в нашу державу та поповнити лави сил територіальної оборони.

28 лютого президент України підписав Указ №82/2022 про запровадження тимчасового безвізового режиму для іноземців, які їдуть до України боротися з російськими загарбниками.

Литва, Велика Британія та Данія вже дозволили своїм громадянам воювати на боці України.

Популярні новини зараз
Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу ПриватБанк дає студентам 50 гривень на каву: як отримати гроші Росіяни тікають із країни на самокатах, а жінки закликають їх їхати помирати: "Це не чоловіки"
Показати ще