Також анонсовану Президентом Франції готовність надати Україні військову техніку та 300 млн євро фінансової допомоги. Дякуємо за підтримку населення нашої держави.

Денис Монастирський проінформував, як розгортається ситуація в Україні, яка вже шосту добу протистоїть масштабній і зухвалій агресії РФ, та як не допустити гуманітарної кризи в регіонах, яким найбільше дісталося від рашистських загарбників

Міністр звернувся із проханням підтримати розгляд звернення України до Міжнародного комітету Червоного Хреста, щоб якнайшвидше забезпечити «коридори доступу» для надання критично важливої медичної допомоги.

Домовилися мобілізувати зусилля, щоб спростити формальності проходження кордонів та перетину транзитних країн ЄС з метою організації доставки гуманітарних вантажів для населення України, яке потребуватиме допомоги.

Також очікуємо на розуміння та підтримку в питанні прийому і розміщення українських біженців.

Популярні новини зараз
Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Денис Монастирський також звернувся із проханням до французького колеги підтримати ініціативу України виключити Росію зі складу Інтерполу за порушення основних принципів організації та масове зловживання інструментами і послугами для прикриття своїх злочинів та переслідування політичних ворогів, у тому числі в Україні.