Компанія ДТЕК Ріната Ахметова почала безоплатно постачати електрику медичним установам, військовим і силовим структурам, а також виробникам хліба в Києві, а також у Донецькій і Дніпропетровській областях.

Про це йдеться у повідомленні компанії

"Україна переживає складний період своєї історії і бізнес докладе максимум зусиль для допомоги державі і населенню. Крім програми гуманітарної допомоги та підтримки армії, з березня ми забезпечимо всі медичні установи, відомства силових структур і виробників хліба в трьох регіонах безоплатною електроенергією", - повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.

На період військових дій компанія не буде виставляти рахунки всім медичним установам-лікарням, госпіталям і реабілітаційним центрам в цих регіонах.

Також безкоштовно електроенергію отримуватимуть установи силових структур - Служби безпеки України, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ та інших відомств, що забезпечують безпеку і громадський порядок.

Популярні новини зараз
Польща готується до війни: "Ймовірність дуже висока" В українському посольстві в Мадриді пролунав вибух: співробітник натрапив на вибухівку "Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень
Показати ще

Компанія забезпечить електроенергією, в тому числі виробників хліба, розташованих в цих регіонах.

Нагадаємо, раніше ДТЕК Ахметова оголосив про програму гуманітарної допомоги населенню, постраждалому від військових дій, а також заходи підтримки Збройних сил і сил територіальної оборони.