Люди мешкають Броварського, Бориспільского, Києво-Святошинського енерговузлів, що були знеструмлені через ворожі обстріли.

«Ремонтні бригади отримали дозвіл на проведення робіт від ЗСУ та повернули світло в 11 населених пунктів, що були повністю або частково знеструмлені», - повідомляють у компанії.

Бригади роблять все можливе для оперативного відновлення електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії.

Працівники мають спеціальні інструкції щодо роботи в кризових ситуаціях та виїжджають на відновлення електромереж щойно отримують дозвіл Збройних сил України на проведення робіт на території бойових дій.

Нагадаємо, ДТЕК прийняв рішення безоплатно надавати електроенергію всім медичним закладам, військо

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки
Показати ще