Злочинні дії загарбників призвели до забруднення небезпечними речовинами земельних ресурсів та атмосферного повітря нашої держави.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Наразі по п’яти випадках вже розраховано збитки. Так, лише за забруднення земельних ресурсів було розраховано шкоду на загальну суму близько 77 млн доларів. Водночас ще по декількох випадках уточнюються вихідні данні з метою проведення подальших розрахунків.

Крім того, Штабом вже розроблено проєкт методики, яка надасть змогу розраховувати збитки за забруднення атмосферного повітря у результаті військової агресії.

Нагадуємо, оперативний Штаб при Державній екологічній інспекції України розпочав свою роботу 1 березня 2022 року оперативний штаб для фіксації, упорядкування інформації та формування єдиного реєстру збитків заподіяних довкіллю внаслідок вторгнення Російської Федерації на територію України.

Популярні новини зараз
Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще