Після потужних санкцій, які отримала росія через напад на мирну Україну, з полиць магазинів починають зникати продукти першої необхідності.

Про це пише Хайзер.

У деяких регіонах вже спостерігаються бійки в супермаркетах. Особливо швидко розмітають цукор, якого вже майже не залишається.

Не виключенням стала і Новосибірська область. Люди вже не знають, коли знову побачать цей продукт.

Тим часом, як повідомляють джерела в українському уряді, Україна готова надати гуманітарну допомогу бідуючим людям, які абсолютно не винні в розпалюванні путіним війни.

Популярні новини зараз
Перехід на шестиденку та навчання літом: школярів очікують зміни Пенсія подорожчає часом: на українців 60+ чекає великий перегляд правил вже з 1 січня 2026 року Новий спосіб передачі показань лічильників: важливе повідомлення для споживачів Стаж до 2000 року з'їдає вашу пенсію: про що варто знати, щоб зберегти виплати
Показати ще

З цією метою Україна готує гуманітарні ешелони з цукром, які може відправити в Новосибірську область.

Якщо російська сторона буде готова отримати допомогу від України, гуманітарна допомога з цукром буде відправлена через відповідні коридори за сприяння сусідніх країн.