Масштаби знищених вогнем площ вражають, наразі спалено понад 10 тисяч га української землі.

Минулого тижня керівництво Держекоінспекції своїм дорученням зобов'язало керівників територіальних та міжрегіональних територіальних підрозділів ДЕІ вкотре провести профілактично-роз'яснювальні бесіди серед населення з метою запобігання та протидії спалювання сухої рослинності, в тому числі водно-болотної рослинності, сухостою та сміття.

Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Зокрема державні інспектори, згідно із затвердженими планами, спільно із представниками поліції, державної лісової охорони, служби державної охорони природно-заповідного фонду України, обласних державних адміністрацій та органами місцевого самоврядування нагадають громадянам про небезпеку, яка виникає через підпали української землі.

Крім того, у період воєнного стану, навмисні підпали, зокрема й сухої рослинності, прирівнюються до диверсії. Для порушників передбачено покарання у вигляді ув'язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

Популярні новини зараз
ЗСУ були помічені за 200 кілометрів від Москви, місцеві налякані і готуються вивчати українську: "Відчуття сюрреалізму" У чому різниця між трудовим та страховим стажем: українці дізналися головне про пенсію Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук" Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок
Показати ще