Мешканцям звільнених населених пунктів Київської і Чернігівської областей потрібна реальна допомога, а не фотозвіти у соцмережах.

Про це заявив керівник волонтерського штабу "Українська команда УДАР" Артур Палатний.

"Після звільнення Київщини, численних населених пунктів Чернігівщини, Сумщини та інших регіонів всі повинні зрозуміти одне: зараз людям потрібна реальна допомога! Звертаюся до всіх політиків та бізнесменів, що дійсно хочуть допомогти! Нашим містам, окрім численних слів підтримки та фотозвітів у соцмережах, треба допомогти ліками, їжею, одягом, газовими балонами. І це далеко не весь перелік необхідного. Зверніться до місцевих волонтерів, вони точно підкажуть те, що потрібне саме зараз. Кожне зруйноване місто ми заново відродимо! Допомагайте справами, а не балачками! Україна переможе", - сказав Палатний.

Керівник волонтерського штабу також зазначив, що слабку військову підготовку російські війська продовжують компенсувати за рахунок мирних громадян .

"Окупант знову проявив своє нелюдське обличчя! Вчора ці потвори ракетою вдарили по вокзалу в Краматорську. Загинули 52 людини — серед них жінки та діти. Слабку військову підготовку орки продовжують компенсувати за рахунок мирних громадян. Кожного знайдемо і кожного покараємо! Вічна пам’ять загиблим українцям", - сказав він.

Популярні новини зараз
Якими будуть наслідки ядерного удару, експерт знайшов порятунок для українців: "Буде некритичним і несмертельним" "Кухар" путіна пригожин визнав, що ППК "Вагнер" створено спеціально для війни в Україні ще 2014 року Посольство США закликало своїх громадян негайно покинути Росію Смачна домашня настоянка з калини на спирті: найшвидший рецепт корисного напою
Показати ще

З початку війни Артур Палатний очолює волонтерський штаб "Українська команда УДАР", який займається гуманітарною допомогою громадянам, а також підтримує військових.

На його базі створено благодійний фонд "Українська команда" для розширення співпраці з міжнародними організаціями.