«Найменше би я хотів дожити до такого моменту, коли після хоча і нелюдської тяжкої, але переможної війни кожна наша ганчірка перетворилася в священну реліквію переможця. Коли кожен дурень і бюрократ, не дивлячись на якого народ переможе…,заявить, що перемога сталася саме завдяки йому…коли дурень стане священним і недоторканним, не підлягатиме критикуванню…»

Олександр Довженко, 1.06. 1942 року.

Хочу знову розпочати з цитати Олександра Довженка 80-річної давнини. Бо хоч і рашисти замінили фашистів, а багато проблем ще з 2 світової війни збереглося.

Бачу нині ТРИ категорії політиків та посадовців, які шкодять воюючій Україні.

1. Ура-патріоти.

Популярні новини зараз
Головне за 29 вересня: Цибульська на Щекавиці, світло подорожчає на 84%, Лукашенко готує мобілізацію, а Король із Зеленським У Рамзана Кадирова стався черговий напад божевілля: "Більше кайфую" В Україні хочуть скасувати популярний податок: хто й за що зможе не платити Зростання пенсії з 1 жовтня: у Мінсоцполітики пояснили, кому варто розраховувати
Показати ще

Це група, так званих «ОФІСНих військових стратегів», яка монополізувала в медіа право оцінювати і визначати перебіг воєнних дій та операцій, славити визначний внесок владців у перемогу та применшувати роль справжньої військової еліти та загалом військових. Ці «офісні стратеги» - єдині знають як, коли і на яких умовах треба домовлятися із «гарантом миру» в Україні Путіним.

Всі решта повинні мовчати , слухати і аплодувати. Не згадувати і не говорити вслух про проблемні регіони чи міста в контексті військових дій. Будь-яка критика неадекватних, а часом дурних і шкідливих заяв і дій цих «класиків війни» прирівнюється до зради.

2. Селфі-воїни.

На тлі монополізації «офісними військовими стратегами» медіа, решта посадовців, політиків, особливо опозиційних, кинулися виправляти проблему зміцнення власного піару, то щоденними фото в НАТІвській формі зі зброєю і охоронцями з помічниками, то селфі поблизу підбитих, нашою героїчною Армією, танків чи БТРів, а ще гірше поруйнованих будинків та населених пунктів.

3. Мародери бюджету і гуманітарної допомоги.

Ця група чиновників та їх друзів - найбільше зло. Поки країна воює, вони тишком-нишком продовжують дерибанити бюджет і «справедливо» ділити гуманітарну допомогу. Найбільші ж циніки - різноманітні привладні радники, помічники та носії нагородної зброї, які щоденно закликають народ скинутися грошима і машинами для перемоги. В той час, як їх начальники, що керували країною останнє десятиліття, вклали до війни десятки мільйони доларів в нерухомість та закордонні банки, а нині продовжують вивозити за кордон мільйони «чесно заробленого кешу».

Висновки.

У питанні визначення долі України, особливо в контексті переговорів з Росією, «Офісні військові стратеги» повинні бути повністю залежними від позиції Збройних сил та розуміти, що здати Україну «путінської Росії як країні-гаранту» ніхто не дозволить .

Чиновникам, особливо тим, хто лише днями повернувся в Київ, радимо відповідально займатися своєю роботою, за яку вони отримають немалу зарплатню.

Політикам - допомагати народу і країні, без численних селфі й дурного піару.

А мародерам-владцям - гарантуємо обов‘язковий аудит всіх бюджетних, кредитних та гуманітарних коштів, які використовуються ними під час війни.