Своїм баченням війни він поділився у програмі Валерія Савчука «Різні люди».

«Я завжди захищатиму Україну. Це наша війна. Це грузинська та українська війна», - заявив він.

За його словами, війна України з Росією зараз є продовженням війни в Грузії 2008 року.

«Російська армія хотіла зайти сюди, вони не змогли сюди зайти. Вони не сильні, ми можемо їх знищити. Перемога у нас буде. Я зараз не можу детально розповісти, але перемога у нас буде. Перемога тут, і ще маємо територію, яку треба повернути – Абхазія та Осетія. Тож звідси це буде все. Починаємо», - вважає Гоча Хорава.

Він також прокоментував відмову Росії від пропозиції України встановити Великоднє перемир'я.

Популярні новини зараз
Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю Смачна домашня настоянка з калини на спирті: найшвидший рецепт корисного напою Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей
Показати ще

«Там немає нічого святого. Наші хлопці всі дуже злі за те, що вони зробили у Бучі та Ірпені. Я це бачив, мої хлопці бачили, всі люди, бачили українці».

Він додав, що грузинські добровольці пліч-о-пліч з українцями вбиватимуть усіх окупантів, які приїжджатимуть в Україну.

«Приїжджають до України – ми не відпустимо їх. Не треба їхати сюди», - резюмував він.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що Олександр Пономарьов показав співучих грузинів, які прийшли на допомогу нашим Захисникам.