Волонтери продовжують свою нелегку справу щодня дбаючи про захист та відносний комфорт наших захисників.

Один із них, волонтер та директор Солом'янського ринку Іван Лісовий розповів, що нещодавно військовим було передано 500 кілограмів вареників, аби забезпечити нужди.

"Продовжуємо забезпечувати наших військових напівфабрикатами. Дівчата старались - цього разу передали 500 кг вареників! Далі буде!", – написав Іван Лісовий на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Раніше Знай.UA повідомляв, що волонтер та директор Солом'янського ринку Іван Лісовий продовжує забезпечувати цивільне населення та військових необхідним.

Популярні новини зараз
В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Путін може завдати ракетних ударів по Польщі Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів
Показати ще

Про це Іван Лісовий розповів на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

"Продовжуємо з Георгий Зантарая, Андрій Андрєєв та Лариса Полякова годувати наших воїнів виготовленими волонтерами варениками. Сьогодні відвантажили ще 150 кг продукції у військову частину! Нагадую, що ви можете підтримати наш волонтерський рух на мою карту. Наразі ціленапрвлено збираємо на автомобіль типу пікап для військових. Слава Україні!, – повідомив Іван Лісовий.