Заклики про ліквідацію ДЕІ є популізмом та політичним піаром Нардепка Олена Криворучкіна в ексклюзивному коментарі для ЕкоПолітики прокоментувала ініціативу Олександра Маріковського щодо ліквідації Держекоінспекції.

Вона пояснила, що фахівці ДЕІ працюють кожен день, зокрема під обстрілами, фіксують еко-злочини РФ та перешкоджають роботі “чорних” лісорубів та браконьєрів.

“Залишити Україну без органу еко-контролю і еко-захисту сьогодні – це не реформа, це саботаж”, – говорить Криворучкіна.

Вона зазначила, що проблеми корупції існують в будь-якій країні і потребують рішучої боротьби. Завдяки спільній роботі з МВС України вдалося досягти реальних результатів, а саме відкриття кримінальних проваджень та винесення вироків.

“Звісно ж, є й кадрові рішення. Це процес, який не може бути реалізований за один день, але він йде”, – каже нардепка.

Популярні новини зараз
Андрій Єрмак передбачив ситуацію на фронті в найближчі кілька місяців, Україна має час до зими Бойовик із Донецька назвав головну проблему України, і цього вантажу неможливо позбутися: "Вплив є" Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві
Показати ще

Вона також закликала звертатися до правоохоронних органів з питань корупції, адже це характерно і для інших державних структур, наприклад ЗСУ та системи охорони здоровʼя. Криворучкіна також зазначила, що заклики про ліквідацію ДЕІ є популізмом та політичним піаром.