Про це стало відомо з нового випуску програми «Суть подій» на каналі Знай.ua.

«Почав діяти дуже важливий закон. Пенсія достроково та підвищення пенсій абсолютно всім пенсіонерам без винятку. Якщо чесно, в таке важко повірити, бо завжди обіцяли, ось, якось переглянемо. Бо люди бідкаються, що комусь підіймають, а комусь – ні. І нарешті цей закон прийняли, тобто він вже діє», - заявила вона.

За словами журналістки, в Україні набув чинності новий закон щодо пенсійного законодавства.

«Він встановлює дату перерахунку виплат для всіх пенсіонерів. Влада вирішила прийняти рішення взагалі щодо удосконалення пенсій. Сподіваємось, що пенсії будуть зростати, особливо зараз в такий важкий момент це необхідно для пенсіонерів», - додала вона.

Катерина Котенкова відмічає, що закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства», саме так він називається, вже підписаний Володимиром Зеленським і вже набув чинності.

Популярні новини зараз
Головне за 30 вересня: путін впав у марення, Зеленський подав заявку до НАТО, Каменських злила Ані Лорак, а Аліна Паш почула поклик Данилов запевнив у гідному ударі для Лукашенка: "Отримають відповідь, на яку не розраховували" Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

«Цей закон дає чіткі тлумачення щодо індексації пенсійних виплат і строків виходу на пенсію. Зокрема ось такий момент: дата щорічної індексації пенсій зафіксована на 1 березня. Щороку 1 березня індексації підлягатимуть усі пенсії», - резюмувала вона.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що журналістка Катерина Котенкова розповіла, чи може держава списувати борги за комуналку, якщо вашу квартиру чи будинок зруйнували російські окупанти.