"Тернопільска команда на чолі з Миколою Люшняк спільно з Копичинецькою громадою зібрали і передали великий вантаж на замовлення ЗСУ: авто "Швидкої", бойлери, пральні машини, гігієнічні засоби та запас продуктів харчування. Київська команда доставила 10 мішків картоплі для їдальні, яка годує ЗСУ та ТрО", — зазначив Палатний.

Він також підкреслив, що волонтери продовжують постачати продукти харчування у великі та маленькі центри для переселенців.

"Вінницька команда, Генадій Ткачук та Фонд Людмили Станіславенко, які продовжують забезпечувати роботу центру для переселенців у Вінниці, підтримують менші центрі в області. За підтримки команди Волині, Юрія Гупало і фонду "Віримо в Україну" до центру соціально-психологічної реабілітації в Оратівському районі було передано продукти харчування і засоби гігієни", — розповів Артур Палатний.

Крім того, керівник волонтерського штабу "Українська команда" повідомив, що вже зібрано та передано необхідні речі для облаштування нового центру для переселенців — у місті Шумськ Тернопільської області.

Популярні новини зараз
Ніколи не пийте зелений чай, якщо сталося це: саме так вкорочують життя більше половини українців Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще