Так він прокоментував відставку одразу 5 губернаторів у Росії в ефірі каналу «Утро Февраля».

За його словами, росія переживає внутрішню кадрову кризу, яка призводить до послаблення влади країни загалом.

«У самій росії ці масові перестановки тільки почалися, очевидно, вони будуть продовжуватися. Вони пояснюються розчаруванням вищого керівництва та російського президента у цих кадрах. Тобто, з'ясовується, що система у Росії недостатньо ефективна, недостатньо сильна», - додав він.

Віктор Суслов вважає, що вони роблять спроби для того, щоб цю свою вертикаль виконавчої влади зміцнити, але це вкотре підкреслює, що росія переживає і певну внутрішню кризу.

«І кадрові перестановки на високому рівні, вони завжди породжують і турбулентність у системі влади, і я не впевнений, що вони встигнуть посилити для того, щоб більш ефективно вести цю війну», - додав Віктор Суслов.

Популярні новини зараз
Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" 47-річний Святослав Вакарчук стане татом вдруге - мама малюка все та ж Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні"
Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що російський опозиційний політик Дмитро Гудков заявив, що губернатори в росії обираються формально через систему різних фільтрів і їх відхід з постів відбувається за сценарієм.