Так він прокоментував відставку одразу 5 губернаторів у Росії в ефірі каналу «Утро Февраля».

За його словами, росія переживає внутрішню кадрову кризу, яка призводить до послаблення влади країни загалом.

«У самій росії ці масові перестановки тільки почалися, очевидно, вони будуть продовжуватися. Вони пояснюються розчаруванням вищого керівництва та російського президента у цих кадрах. Тобто, з'ясовується, що система у Росії недостатньо ефективна, недостатньо сильна», - додав він.

Віктор Суслов вважає, що вони роблять спроби для того, щоб цю свою вертикаль виконавчої влади зміцнити, але це вкотре підкреслює, що росія переживає і певну внутрішню кризу.

«І кадрові перестановки на високому рівні, вони завжди породжують і турбулентність у системі влади, і я не впевнений, що вони встигнуть посилити для того, щоб більш ефективно вести цю війну», - додав Віктор Суслов.

Популярні новини зараз
В Україні подорожчали ще одні важливі продукти: свіжі ціни на вершкове масло та соняшникову олію Платіжки витягнуть останні копійки? В Україні прогнозують підвищення тарифів на деякі комунальні послуги По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках
Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що російський опозиційний політик Дмитро Гудков заявив, що губернатори в росії обираються формально через систему різних фільтрів і їх відхід з постів відбувається за сценарієм.