Про це він розповів програмі «Що далі?» на Youtube-каналі «Знай 24».

«Ленд-ліз – це закон, який дозволяє президенту без Сенату та Конгресу давати все, що він вважає за потрібне для перемоги якоїсь країни», - зазначив Гаррі Табах.

За словами колишнього військового, ефективність ленд-лізу для України залежатиме від тиску на владу США з боку людей, які підтримують Україну та вірять у її перемогу, тому що цей тиск буде впливати на об’єми підтримки.

«Завтра буде голосування, тому що Білий дім запропонував 33 млрд доларів для ленд-лізу, а Конгрес підняв до 40 млрд, але це не все на військову допомогу, також приділили увагу боротьбі з COVID-19», - наголосив Гаррі Табах.

Як зазначив експерт, серед головних противників ленд-лізу для України здебільшого республіканці, але загалом політиків, які не підтримують Україну, вкрай мало, щоб могли зірватися якісь важливі та корисні для України рішення.

Популярні новини зараз
"Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Чому яйця знову подорожчають: аналітики оприлюднили неприємний прогноз Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще

«Чим швидше ця зброя прийде, тим швидше ваші воїни пересядуть зі старих гармат та танків. І коли буде нова авіація та ППО, то ще й прикриєте небо», - наголосив Гаррі Табах.

Як повідомляв Знай.ua, в Україні було знищено до десяти російських генералів.

Також Знай.ua повідомляв, що у Маріуполі окупанти пропонують роботу тим українцям, хто залишився у місті: «збирач тіл».