Про це він розповів програмі «Що далі?» на Youtube-каналі «Знай 24».

«Ленд-ліз – це закон, який дозволяє президенту без Сенату та Конгресу давати все, що він вважає за потрібне для перемоги якоїсь країни», - зазначив Гаррі Табах.

За словами колишнього військового, ефективність ленд-лізу для України залежатиме від тиску на владу США з боку людей, які підтримують Україну та вірять у її перемогу, тому що цей тиск буде впливати на об’єми підтримки.

«Завтра буде голосування, тому що Білий дім запропонував 33 млрд доларів для ленд-лізу, а Конгрес підняв до 40 млрд, але це не все на військову допомогу, також приділили увагу боротьбі з COVID-19», - наголосив Гаррі Табах.

Як зазначив експерт, серед головних противників ленд-лізу для України здебільшого республіканці, але загалом політиків, які не підтримують Україну, вкрай мало, щоб могли зірватися якісь важливі та корисні для України рішення.

Популярні новини зараз
Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу Яке справжнє прізвище Софії Ротару: цього не знав практично ніхто Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

«Чим швидше ця зброя прийде, тим швидше ваші воїни пересядуть зі старих гармат та танків. І коли буде нова авіація та ППО, то ще й прикриєте небо», - наголосив Гаррі Табах.

Як повідомляв Знай.ua, в Україні було знищено до десяти російських генералів.

Також Знай.ua повідомляв, що у Маріуполі окупанти пропонують роботу тим українцям, хто залишився у місті: «збирач тіл».