Про це в ефірі «Утро Февраля» сказала експерт з міжнародних питань Юлія Осмоловська.

«Якщо вона стверджує, що наближення НАТО до кордонів країни створює умови небезпеки для нацбезпеки, і тому було розпочато “спецоперацію” в Україні, тоді такою ж логікою слід керуватися за фактом вступу Швеції та Фінляндії до НАТО. Тоді росія має вводити свої війська до цих країн, захищаючи інтереси російського населення. Але, як мінімум, цього недостатньо ресурсів. А відтак ми побачимо, як розвіється черговий міф про велику і могутню росію, оскільки вона не зможе відповісти належним чином», - додала Юлія Осмоловська.

Нагадаємо, Швеція може подати заявку до НАТО вже у понеділок, 16 травня, наступного дня після того, як правлячі соціал-демократи ухвалять рішення.

Крім цього, раніше Знай.ua повідомляв, що російський громадський діяч Віктор Уколов заявив, що путіну вдалося згуртувати Україну, як жодному українському політику.

Популярні новини зараз
В Україні подорожчали ще одні важливі продукти: свіжі ціни на вершкове масло та соняшникову олію Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще