Про це він розповів в інтерв'ю Роману Чайці в ефірі «Утро Февраля».

За його словами, росія почала готуватися до застосування ядерної зброї ще у 2015 році. Він додав, що вже тоді в країні почали проводити необхідні навчання у різних містах росії.

«росія офіційно внесла норми у виробництво хлібобулочних виробів. Вони роблять як у Радянському Союзі та використовують йодовану сіль. росія змінила норми харчування у шкільних закладах», - заявив Мирослав Гай.

Він нагадав, що так свого часу робили за Сталіна.

«А минулого року путін підписав указ «Основи державної політики у сфері використання ядерної зброї», де чітко прописано, у яких випадках може застосувати ядерну зброю. І одна з умов, якщо росії загрожуватиме розпад державності», - резюмував Мирослав Гай.

Популярні новини зараз
Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути" Богдан Шелудяк зі "Школи" показав, в якому стані Дантес після Дорофєєвої з Кацуріним: "Можна вже йти?"
Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що політолог Олег Саакян заявив, що путіну вдалося реанімувати НАТО.