Про це повідомив керівник волонтерського штабу "Українська команда" Артур Палатний.

"Звіт Волонтерського штабу "Українська команда". Допомога внутрішньо переміщеним особам: наші волонтери знову приїхали до будинку милосердя НМГО "Незалежність", який зараз є прихистком для вимушених переселенців. Передали продукти харчування і дитячі памперси. А також передали продукти харчування до професійно-технічного училища №48, де проживають більше 200 осіб з Донецької і Луганської областей.

Дякуючи Вікторії Мусі та її команді, близько 2500 мешканців Святошинського району та внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у вигляді продуктових наборів, дитячого харчування, засобів особистої гігієни для дітей і дорослих, палиць та інвалідних візків. Крім того, продуктові набори були також доставлені та передані мешканцям трьох будинків, що зазнали руйнувань внаслідок ракетних обстрілів Києва Росією", — повідомив Палатний.

Він зазначив, що волонтери штабу забезпечили медичним обладнанням шпиталі на Миколаївському та Ізюмському напрямках, а також у Львові.

"Зі Львова до Вінниці прибув вантаж, який Оксана Юринець та Перший жіночий ветеранський простір "Рехаб" отримали з Італії від Любові Гарасим та Парафії Різдва Хрестового м. Брешії. Анна Моргунова сортує та відправляє машини далі до Чернігова, Сум і Києва. Також завдяки зусиллям Львівської команди два рентген-апарати працюють у Першому медичному об'єднанні міста Львова. Дякуємо за перевезення пану Любомиру з Італії та Альянсу Громадського здоров’я за доставку по Україні упродовж цих трьох місяців. Наші волонтери з Київського штабу передали дефібрилятори та медичні ноші до польових шпиталів на Ізюмському та Миколаївському напрямках. Крім того, було передано знеболююче до Дніпропетровського та Миколаївського військових шпиталів. Також з Києва Орест Криштафович та Георгій Тарасків передали тонну води, тонну продуктів харчування (макарони, фрукти, консерви, каву, чай), засоби особистої гігієни та швидке харчування до Київської області та околиць Бородянки. Дякуємо благодійній організації "Districtone.Foundation", яка допомагає з розповсюдженням гуманітарної допомоги", — підсумував Палатний.

Популярні новини зараз
Окупанти завдали удару по ТРЦ у Кременчуці, багато жертв серед мирного населення Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути"
Показати ще