Про це в інтерв'ю Віктору Жиху сказав військовий експерт Юрій Федоров в ефірі каналу «Утро Февраля».

За його словами, сьогодні на цьому фоні вимальовується яскрава перспектива воєнної перемоги України.

«Амбітних та шалених цілей, які володимир путін поставив перед російською армією, не досягнуто, а це означає політичну поразку для росії. Ми навіть не знаємо, які політичні цілі ставить перед собою путін. Чи то окупувати південну частину України та вийти до Придністров'я, чи зупинитися на Херсоні, чи обмежитися так званими «народними республіками». На мою думку, ясності немає з цього приводу навіть у самої росії. На цьому фоні вимальовується яскрава перспектива воєнної перемоги України. Особливо після ухвалення «Ленд-Лізу», - додав Юрій Федоров.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що російський громадський діяч Віктор Уколов заявив, що путіну вдалося згуртувати Україну, як жодному українському політику.

Популярні новини зараз
У Пентагоні пояснили навіщо ЗСУ відходять від Сєвєродонецька: "Росії довелося повністю переглянути свої початкові плани" Російські окупанти почали використовувати діточок українських захисників в цілях шантажу - не можуть після такого називатися людьми Олексій Арестович зізнався, що його життя висіло на волосині з початку війни з рф: "Негідники з Офісу Президента" "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро
Показати ще