Про це написала заступниця голови МВС Мері Акопян у своєму Фейсбук.

Під час зустрічі обговорили питання допомоги Україні щодо розмінування деокупованих територій та відбудови країни після війни. Також закликали чеських партнерів підтримати ініціативу міністрів внутрішніх справ країн Балтії, Польщі та Німеччини та сприяти якнайшвидшому розмінуванню України.

Окреме питання стосувалося ситуації з вимушеними переселенцями у Чехії.

«Чехія видала 344 тисячі віз нашим біженцям для тимчасового проживання і стала другою державою після Польщі, яка надала наймасштабніший притулок українцям. Попри на таку кількість наших громадян в Чехії (а це як 3% всього населення їхньої країни), криміногенна ситуація там не погіршилася. Для чехів це беззаперечний аргумент, що українці їдуть саме за допомогою», - зазначила Мері Акопян.

Чехія залишається надійним партнером для МВС адже ця країна надала гуманітарну допомогу ДСНС та Національній поліції у вигляді спорядження, спецодягу та необхідного обладнання.

Популярні новини зараз
"Війну не виграти, але ще є час": відомий волонтер зробив приголомшливу заяву До 500 гривень повернеться на картку: ПриватБанк порадував приємним сюрпризом Доведеться працювати або жебракувати: 60-річні українці можуть залишитися без пенсії Майже 200 гривень за куб: з 1 травня українцям почнуть подавати "золоту" воду
Показати ще