Про це в інтерв'ю Роману Чайці в ефірі каналу «Утро Февраля» сказав доктор юридичних наук Леонід Ємець.

За його словами, сьогодні війна в Україні – це про те, щоб росія більше ніколи не змогла дозволити собі розв'язати війну в Європейському мирному співтоваристві.

«Будь-яка світова країна вимагає, щоб її дії були визнані світовою спільнотою, тому що легітимність у своїй суті – це визнання світовою спільнотою правильності ваших дій та базується на правилах, яких ви повинні дотримуватися. Як тільки ви починаєте нехтувати цими діями, зникає легітимність ваших дій. Тому вся російська влада, оскільки демонструє повну зневагу до правил світової спільноти, вона нелегітимна. І тому проти неї запроваджуються санкції», - заявив він.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що військовий експерт Михайло Притула заявив, що швидше за все саме ФСБ очолить палацовий переворот у росії.

Популярні новини зараз
Черговий шедевр російської пропаганди: тепер вони кажуть, що ніби Київ хоче підняти мертвяків та залякують українців чумою Російські окупанти почали використовувати діточок українських захисників в цілях шантажу - не можуть після такого називатися людьми 53-річна Надія Матвєєва закрутила роман з хлопцем, який на 20 років молодший: "Я говорила Маші Єфросиніній" Богдан Шелудяк зі "Школи" показав, в якому стані Дантес після Дорофєєвої з Кацуріним: "Можна вже йти?"
Показати ще