Про це в інтерв'ю Роману Чайці в ефірі каналу «Утро Февраля» сказав доктор юридичних наук Леонід Ємець.

За його словами, сьогодні війна в Україні – це про те, щоб росія більше ніколи не змогла дозволити собі розв'язати війну в Європейському мирному співтоваристві.

«Будь-яка світова країна вимагає, щоб її дії були визнані світовою спільнотою, тому що легітимність у своїй суті – це визнання світовою спільнотою правильності ваших дій та базується на правилах, яких ви повинні дотримуватися. Як тільки ви починаєте нехтувати цими діями, зникає легітимність ваших дій. Тому вся російська влада, оскільки демонструє повну зневагу до правил світової спільноти, вона нелегітимна. І тому проти неї запроваджуються санкції», - заявив він.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що військовий експерт Михайло Притула заявив, що швидше за все саме ФСБ очолить палацовий переворот у росії.

Популярні новини зараз
Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції Надя Дорофєєва вирішила зійтись із колишнім та заінтригувала українців: "Не всі сюрпризи" Курс долара у 2023 році по 50 грн - міф чи реальність - відповідь експерта Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту
Показати ще