Про це йдеться в матеріалі онлайн-видання «Утро Февраля».

Провиною всьому – росія, яка не лише продовжує щодня вбивати українців, а й хоче кинути світ у продовольчу кризу.

«Через війну росії з Україною частина продовольства опинилася на окупованих територіях, головною проблемою тут є заблоковані порти Чорного моря. До 25 млн тонн зерна фізично не можуть вивезти з країни, що воює», - сказано в матеріалі.

Як відомо, росія блокує порти в Україні та закрила для наших вантажів Чорне море, що призвело до того, що значна частина продовольства, яка була розрахована на експорт по всьому світу, залишається заблокованою в Україні.

Як сказано у матеріалі, експерти та фахівці вже небезпідставно підозрюють росію у навмисному створенні проблем з продовольством.

Популярні новини зараз
У Пентагоні пояснили навіщо ЗСУ відходять від Сєвєродонецька: "Росії довелося повністю переглянути свої початкові плани" 53-річна Надія Матвєєва закрутила роман з хлопцем, який на 20 років молодший: "Я говорила Маші Єфросиніній" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути" "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро
Показати ще

«Як і у випадку з енергетичною кризою, російський президент, на думку західних аналітиків, має намір змусити йти йому на поступки», - йдеться у статті.

Також автор матеріалу зазначає, що такі дії окупантів призвели до того, що, за оцінками ООН, близько 1,7 млрд людей у більш ніж 100 країнах світу страждають від поточного стрибка цін на різні товари, зокрема продукти харчування.

Нагадаємо, як раніше повідомляв Знай.ua, російські окупанти слідом за українським зерном почали красти соняшникову олію.