Про це в інтерв'ю Пітеру Залмаєву та Тетяні Мартинової в ефірі «Утро Февраля» сказав політолог, заступник головного редактора видання The Page Олег Гавриш.

За його словами, у росії достатня кількість людей для повалення нинішньої влади.

«Зважаючи на те, що я зараз бачу в росії, зміна влади в країні відбудеться дуже скоро. У тому числі зважаючи на економічну ситуацію. Я не бачу підстав, щоб у росії протрималася та влада, яка зараз є, більше одного року. З тієї причини, що дуже велика кількість людей вже хочуть інше життя», - заявив він.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що російський опозиціонер Андрій Іларіонов назвав дві головні опори путінського режиму.

Популярні новини зараз
Черговий шедевр російської пропаганди: тепер вони кажуть, що ніби Київ хоче підняти мертвяків та залякують українців чумою Російські спецслужби роблять все, щоб Україні не було чим воювати: погрожують розправою іноземним торговцям боєприпасами Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" Богдан Шелудяк зі "Школи" показав, в якому стані Дантес після Дорофєєвої з Кацуріним: "Можна вже йти?"
Показати ще