Про це стало відомо з відео на каналі голови Наглядової Ради ПДМШ, правника Геннадія Друзенка.

«Добрий день всім! Я Андрій Хливнюк – вокаліст гурту «Бумбокс», рядовий «Туаро». Знайомтеся, це у нас ПДМШ ім. Пирогова на позивний «Перший», - знайомить Андрій Хливнюк глядачів з Геннадієм Друзенком.

Лідер гурту «Бумбокс» закликав усіх допомагати українським медикам на передній лінії фронту, які рятують поранених українських захисників.

«Нам потрібна ваша підтримка. Буквально, тебе! Твоя підтримка, тому що медикам на передовій потрібна броня. Не десь там далеко, а саме на передок», - звертається Андрій Хливнюк до глядачів.

Популярні новини зараз
53-річна Надія Матвєєва закрутила роман з хлопцем, який на 20 років молодший: "Я говорила Маші Єфросиніній" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене" "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що співзасновник та керівник Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова Геннадій Друзенко продемонстрував та розповів про український шпиталь на колесах із символічною назвою «Ковчег».