Про це він розповів у програмі Юрія Подорожнього «Мотив».

«Велика крадіжка тисячоліття. Насправді росіяни без Києва не можуть, вони прийшли забирати те, що вони у нас постійно забирають – нашу історію та твердиню християнства. Без Києва та України російська імперія неможлива», - зазначив Мирослав Маринович.

За словами експерта, росія історично привласнила собі Київську Русь, хоч вона майже ніякого відношення до них не має: росіяни чомусь ведуть відлік свого існування та християнства з періоду Київської Русі.

«Без України росія перетворюється на московію, тому центр легітимації російської імперії знаходиться у Києві. путін усвідомив, що якщо він не піде війною, то він Україну ніколи не отримає, його напевно бере лють від того, що він упустив момент», - підкреслив Мирослав Маринович.

Як зазначив публіцист, путін втратив момент, щоб захопити Україну, тому що український народ усвідомив себе і почав планувати своє майбутнє без росії.

Популярні новини зараз
Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері Серіал про чорну королеву "Венздей" від Netflix наздоганяє "Гру в Кальмара": Дженна Ортега збирає рекорди Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Геннадій Друзенко показав мобільний шпиталь «Ковчег».

Також Знай.ua повідомляв, що Сергій Телешун заявив, що українське суспільство – носій нової політичної нації.