Про це він розповів у програмі Юрія Подорожнього «Мотив».

«Велика крадіжка тисячоліття. Насправді росіяни без Києва не можуть, вони прийшли забирати те, що вони у нас постійно забирають – нашу історію та твердиню християнства. Без Києва та України російська імперія неможлива», - зазначив Мирослав Маринович.

За словами експерта, росія історично привласнила собі Київську Русь, хоч вона майже ніякого відношення до них не має: росіяни чомусь ведуть відлік свого існування та християнства з періоду Київської Русі.

«Без України росія перетворюється на московію, тому центр легітимації російської імперії знаходиться у Києві. путін усвідомив, що якщо він не піде війною, то він Україну ніколи не отримає, його напевно бере лють від того, що він упустив момент», - підкреслив Мирослав Маринович.

Як зазначив публіцист, путін втратив момент, щоб захопити Україну, тому що український народ усвідомив себе і почав планувати своє майбутнє без росії.

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" Богдан Шелудяк зі "Школи" показав, в якому стані Дантес після Дорофєєвої з Кацуріним: "Можна вже йти?"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Геннадій Друзенко показав мобільний шпиталь «Ковчег».

Також Знай.ua повідомляв, що Сергій Телешун заявив, що українське суспільство – носій нової політичної нації.