Про це він розповів у своєму блозі.

«Обстановка на Донбасі досить складна: йдуть запеклі бої – ворог перекинув з усіх своїх напрямків які тільки можна резерви, бо їм треба показати хоч якісь перемоги, які вони можуть зробити своєму народу», - зазначив Тарас Загородній.

За словами експерта, повна концентрація російських військ на донбаському фронті – це наслідок невдач на інших напрямках: російська армія стягнула туди всі сили та намагається досягти хоч якогось результату на Сході України.

«Російська влада бачить, що все пробуксовує і починає плакатися: Захарова заявляє про те, що «американці вимагають від українців, щоб вони вбили якнайбільше росіян», - наголосив Тарас Загородній.

Як зазначив політолог, росія навіть почала розконсервувати танки 60-х років минулого століття. За словами експерта, росія хіба що здатна створити тимчасову перевагу в техніці, але перемога, ще б пак, буде за Україною.

Популярні новини зараз
Маєтки та квартири на сотні мільйонів: ЗМІ розкрили, чим володіє Шуфрич від забороненої ОПЗЖ Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" Винен не лише коронавірус: від чого найчастіше помирають українці - МОЗ У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олексій Толкачов пояснив, чому був упевнений у тому, що росія розпочне повномасштабний наступ.

Також Знай.ua повідомляв, що Тарас Загородній заявив, що необхідно деокупувати всю територію України.