Чергу тут займають з 5-ї ранку. Люди потребують допомоги, адже роботи та доходів немає, а власних ресурсів вже недостатньо.

До війни у Бородя́нці, Бучанського району Київської області проживало понад 13 тисяч осіб. Наразі більше 60 % жителів, за словами місцевих людей залишились без даху над головою.

допомога від Першого Гуманітарного Банку
Фото 1 из 3. допомога від Першого Гуманітарного Банку
допомога від Першого Гуманітарного Банку
Фото 2 из 3. допомога від Першого Гуманітарного Банку
допомога від Першого Гуманітарного Банку
Фото 3 из 3. допомога від Першого Гуманітарного Банку

Волонтери українського благодійного фонду First humanitarian bank підготували для Бородянців – мясні консерви, крупи та солодке. Люди з вдячністю прийняли продуктові набори та виявилось, що потреби у продуктах харчування у містечку дуже високі.

Популярні новини зараз
Окупанти завдали удару по ТРЦ у Кременчуці, багато жертв серед мирного населення Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Руслан Сенічкін висміяв росіян, які самі ж себе "демілітаризували": "Оператор ППО ввів власні координати"
Показати ще

Засновник волонтерської організації Артем Сумарєв зафіксував запити людей, та вже планує наступну поїздку: «Хочу подякувати усім людям, хто донатить та допомагає, ми продовжуємо направляти необхідне постраждалим від війни у різних регіонах країни.»

Долучитись до ініціативи коштами можна на сторінці https://humbank.org.ua

Разом до перемоги!