Сьогодні Державна екологічна інспекція у Сумській області розрахувала збитки, завдані засміченням земель поблизу с. Очкине Шосткинського району. За підрахунками державних інспекторів, загальна сума збитків склала понад 8 мільйонів гривень.

Так, внаслідок двох ракетних ударів російських військ, 13 травня 2022 року було знищено та засмічено частину лісового масиву Очкинського лісництва ДП «Свеське лісове господарство».

Крім того, зазначені лісові угіддя перебувають у безпосередній близькості з об’єктом природно-заповідного фонду загальнодержавного значення – Національним природним парком «Деснянсько-Старогутський» та є важливою складовою екосистеми краю.

Матеріали справи ДЕІ готує для направлення до органів прокуратури.

Нагадаємо, минулого тижня Інспекція розрахувала збитки за знищення 172 лісових насаджень на цій же території. Загальна сума шкоди, заподіяної росіянами, склала більш ніж 2 мільйони гривень.

Популярні новини зараз
Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Скільки нардепів пішло на фронт: дітей парламентарів взагалі не знайти в окопах Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу
Показати ще