Про це він розповів на каналі «Знай 24» у програмі «Що далі?» з Вікторією Панченко.

«Воює не зброя, а воюють люди. Саме люди приймають рішення, заряджають гаубиці та наводять їх. Наразі нам потрібно підтримувати той дух, який є з 24 лютого. Саме завдяки духу та мотивації наші солдати можуть навчатися новим навичкам», - зазначив Родіон Кудряшов.

За словами військового, зараз мотивація та бойовий дух не менш важливі, ніж сучасність озброєння.

«Підтримка, яку щодня бачать у ЗМІ, а також завдяки волонтерам, і мотивація – це єдиний ключ до успіху», - наголосив Родіон Кудряшов.

Як зазначив військовий, наразі можна побачити унікальну ситуацію загального піднесення українців. На думку військового, це характерно лише нашому народу та нашій країні.

Популярні новини зараз
Ціни на газ від постачальників на лютий: який тариф пропонують українцям Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще

«Нині ми єдині як ніколи – це те, що є у нас і те, чого немає ні в кого», - сказав Родіон Кудряшов.

Як повідомляв Знай.ua, історик Іван Патріляк розповів про шляхи формування європейських націй та становлення української.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Олександр Кочетков пояснив, що означає повернення посла США до Києва.